Triogen
Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Temel Tıp ve biyoloji alanlarından gelen üç ortağın kurduğu Triogen Biyoteknoloji, başta üniversitelerimiz olmak üzere AR-GE ile ilgilenen tüm kurumlarımızın projelerinde kullanacağı cihaz, yardımcı ekipman, sarf ve temel laboratuvar malzemelerini uygun koşullarla temin etmeyi misyon edinmiş genç bir biyoteknoloji firmasıdır. Birlikte çalıştığı araştırmacılarla bir projenin tasarlanması, planlanması ve bütçe büyüklüğü doğrultusunda kotarılması gibi her aşamasında bir arada kalmayı görev sayan ekibimiz çözüm odaklı yaklaşımıyla projenin kapanış raporu teslim edilene dek araştırmacılarla işbirliğini sürdürmektedir.

Araştırma yöntemleri ve teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, Triogen Biyoteknoloji olarak araştırmacılarımıza gerektiğinde bilgi paylaşımı ve her zaman için satış sonrası hizmeti vermekten de mutluluk duymaktayız.

Vizyon

Bilimsel gelişmelerin baş döndürücü bir hızda gerçekleştiği günümüzde, özellikle üniversitelerin araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmaları ile ürün geliştirme süreçleri büyük önem kazanmaktadır. Ülkemizin bilinen potansiyeli yanında AR-GE çalışmalarına yönelik yatırımın son yıllarda artış göstermesi, bu çalışmalar için gerekli bilgi ve malzeme alt yapısının olduğu kadar tedarik süreçlerinin de etkin bir şekilde oluşturulmasını zorunlu kılmaktadır. Triogen Biyoteknoloji, biyolog olan kurucu ortakları ile ülkemiz araştırmacılarının fikirlerini ve doğal kaynaklarını bir arada kullanabilecekleri özgün araştırma projeleri için danışmanlık ve malzeme desteği sunmaktadır.

Misyon

Triogen Biyoteknoloji olarak temel misyonumuz, ülkemiz araştırmacılarına projeleri henüz fikir aşamasında iken başlayıp projelerine ait kapanış raporlarını teslim edene dek danışmanlık ve malzeme desteği sunmaktır. Ayrıca, projenin gerçekleştirilmesi süreci boyunca araştırmacı ile işbirliği içinde kalmak ve olası sorunlarda araştırmacıyla birlikte soruna çözüm aramaktır.